Luna aceasta este momentul perfect să renunți la inhibiții și să mixezi, cu curaj piese din stofă, lână și denim cu piese sexy și glam, cu transparențe , cristale, pene sau paiete. Go bold!
:contrast(8):quality(75)/https://www.elle.ro/wp-content/uploads/2022/11/9_TIBI_CLENCI_ELLE_DEC_2022_DARIA_RALUCA_ALLURE_CORBU_AO1A3662.jpg)
Top din tul cu cristale, Just Cavalli, magazinul Sport Couture; fustă din mătase, Ioana Ciolacu, cu prețul la cerere; jachetă din denim, Levis®, cu prețul la cerere; papuci din piele, Birkenstock, www.modivo.ro.
Cămașă din amestec de bumbac și poliester, Ports 1961, magazinul Aparterre; salopetă din denim, Levis®, cu prețul la cerere; palton din cașmir, Raquette; șosete din amestec de modal, bumbac și cașmir, Calzedonia; papuci din piele, Birkenstock, modivo.ro.
Sacou din poliester cu paiete, Sportmax, magazinul Max Mara; vestă din lână, Raquette; jeans, Levis®, cu prețul la cerere; șosete din amestec de modal, bumbac și cașmir, Calzedonia; papuci din piele, Birkenstock, www.modivo.ro.
Fotografii: Tibi Clenci
Realizatoare: Daria Georgescu
:contrast(8):quality(75)/https://www.elle.ro/wp-content/uploads/2022/11/9_TIBI_CLENCI_ELLE_DEC_2022_DARIA_RALUCA_ALLURE_CORBU_AO1A3701-768x1024.jpg)
:contrast(8):quality(75)/https://www.elle.ro/wp-content/uploads/2022/11/5_TIBI_CLENCI_ELLE_DEC_2022_DARIA_RALUCA_ALLURE_CORBU_AO1A3586-768x1024.jpg)