Voteaza-ti blogurile preferate la ELLE BLOGGING AWARDS 2017 si castiga numeroase premii!

In luna mai, ELLE celebreaza industria de blogging din Romania in cadrul celei de-a doua editie ELLE BLOGGING AWARDS, cel mai stylish eveniment dedicat comunitatii online.

Voteaza-ti blogurile preferate la ELLE BLOGGING AWARDS 2017 si castiga numeroase premii!

ELLE, cea mai vanduta revista glossy din Romania, ofera tuturor cititoarelor oportunitatea de a se implica activ in alegerea si premierea blogurilor care dau tonul in lumea virtuala!

ELLE BLOGGING AWARDS 2017 este primul proiect de acest gen dedicat comunitatii online, initiat de o revista din Romania!

Poti castiga unul din cele 5 portofele BREE pentru Mercedes-Benz!

Fie că ești super organizată, o fană a culorilor în tendințe sau preferi simplitatea, portofelul creat de BREE pentru Mercedes-Benz este un accesoriu must-have, care îți va completa stilul. Culoarea chic, mov prună, nu va trece neobservată. Portofelul este realizat din materiale de calitate și are multiple compartimente care te vor ajuta să păstrezi actele, cardurile și banii într-un mod organizat, iar tu te vei putea concentra pe momentele și experiențele deosebite din viaţa ta.

Descoperă accesoriile Mercedes-Benz reunite într-o colecție diversificată de obiecte elegante și practice, atât moderne, cât și clasice, potrivite pentru cât mai multe necesități și stiluri!

CASTIGATORII SUNT:

5 PORTOFELE Mercedes-Benz

Cotoi Bianca – Craiova
Iosifescu Daniela – Ploiesti
Vicas Ioana – Simleu Silvanei
Lazar Larisa – Bucuresti
Marius Dobre – Fundeni

5 Invitatii duble la eveniment:

Tudor Irina – Bucuresti
Trandafir Madalina – Slobozia
Marc Luciana – Bucuresti
Cozman Raluca – Cluj Napoca
Prohrib Ana Maria – Bucuresti

Lista nominalizarilor cuprinde cele mai apreciate bloguri din Romania din toate aceste zone:

Best Fashion Blog

1. Ana Morodan – www.anamorodan.com
2. Alina Ceusan – www.alinaceusan.com
3. Carmen Grebenisan – www.carmengrebenisan.ro
4. Ioana Grama – ioanagrama.ro
5. Raluca Rosu – The Daily Tutli-Putli
6. Silvia Cristescu – The Stunning Look

Lifestyle Influencer on Social Media

1. Alice Peneaca
2. Andreea Raicu
3. Alina Ceusan
4. Ana Morodan
5. Diana Enciu & Alina Tanasa

Best Travel Blog

1. Alexandra Puscasu – www.bloguldecalatorii.ro
2. Raluca Muresan – www.ralucalatoreste.ro
3. Loredana Radu si Narcisa Suruianu – www.travelgirls.ro
4. Roxana si Andrei Ciuchilan – prinlume.com
5. Mihai Jurca – www.mihaijurca.ro

Best Beauty Blog

1. Sanziana Negru – http://sanziananegru.com
2. Andreea Balaban – http://andreeabalaban.ro
3. Ioana Dumitrache http://ioanadumitrache.ro
4. Sanziana Maria Iacob – http://www.blackwhitestyle.ro/
5. Laura Musuroaea http://lauramusuroaea.com/

Best Newcomer Blog

1. Denisa Sima M. http://denisasimam.ro/
2. Patricia Luiza Blaj – www.theoutsiderz.com
3. Zenobia Lazarovici – www.neoandlime.com
4. Silviu Tolu – https://silviutolu.com/
5 Cosmin Florea, www.cosmiq.ro

Best Celebrity Blog

1. Laura Cosoi – www.lauracosoi.ro
2. Dana Rogoz – www.danarogoz.com
3. Adela Popescu – www.adelapopescu.eu
4. Catalina Grama – www.catalinagrama.com

SOCIAL INFLUENCER

1. Tudor Chirila
2. Cabral Ibacka
3. Vlad Petreanu
4. Simona Tache

Best Deco Blog

1. Visuell – Sanziana Pop – www.visuell.ro
2. Jurnal de design interior – Petra Cristina Ene – www.jurnaldedesigninterior.com
3. Adela Parvu – www.adelaparvu.com

Best Food Blog

1. Mazilique – Cristina Mazilu – mazilique.ro
2. East of Kitchen – Ioana Dumitrescu – eastofkitchen.com
3. Chicineta – Oana Titica – www.chicineta.ro
4. Zwei – Ileana Sebe – www.zwei.ro
5. Printesa Polonic – Anca Rusu – www.printesapolonic.ro

Best Vlog:

1. Tequila
2. Likeone
3. Laura Giurcanu
4. Ane-Marie Chelariu

Recomandari
Noizz
Psychologies
Mai multe din concursuri